www.siyezsepeti.com kullanıcı bilgi güvenliğine en üst seviyede önem vermektedir. Mevcut kullanıcı bilgileri sistemde şifreli olarak saklanmaktadır ve 3. şahısların erişimine karşı korunmaktadır.
www.siyezsepeti.com internet sitemizde alışveriş yapmak sonderece güvenlidir. Sitemize üye olurken ve sipariş verirken gireceğiniz tüm bilgiler 128 bit şifreli olup internet ortamında 3. şahıslar tarafından görülemez. Bunu sayfanın adres çubuğunda bulunan SSL güvenlik sertifikasına bakarak anlayabilir veya sertifikayı görebilirsiniz. hanimeliorganik.com demek güven demektir.
    
Sitemizde kredi kartınızla alışveriş yaparken kendinizi güvende hissetmeniz için için www.siyezsepeti.com azami dikkati ve özeni göstermektedir. Bu amaçla Kredi Kart bilgileriniz tabanımızda kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi Kart Ödeme onay işlemi sizinle ilgili banka arasında doğrudan gerçekleşmektedir ve bu bilgiler 128 bit şifreli olup internet ortamında 3. şahıslarca görülmesi / kaydedilmesi engellenmektedir. Bunu sayfanın adres çubuğunda bulunan SSL Güvenlik Sertifikasına ait kilit ibaresiyle ve bu işarete çift tıklayarak açılan pencereden ilgili sayfaya ait Güvenlik Sertifikasından görebilirsiniz.